ЗОЖ

Вживання цих продуктів викликає спрагу

написав: admin

Італійські дієтологи склали список продуктів, які викликають сильну спрагу. Саме тому фахівці рекомендують виключити ці харчі зі свого раціону влітку.

На п’ятій сходинці, як би це дивно не звучало, солодкі газовані напої. Вони посилають в мозок сигнал, що ви відчуваєте спрагу. Саме тому ними краще не втамовувати спрагу.

Вживання цих продуктів викликає спрагу - фото 178838

Четверте місце за підсилювачами смаку. Вони входять до складу соусів каррі, супів і продуктів швидкого приготування на зразок локшини. Хоча підсилювачі смаку й покращують смакові якості страв, вони містять багато небезпечного для здоров’я натрію. Тому краще не зловживати підсилювачами смаку та бульйонними кубиками, адже вони можуть викликати зневоднення.

Вживання цих продуктів викликає спрагу - фото 178839

Трійку замикає кофеїн. Кава та інші напої з кофеїном є діуретиками. Це означає, що вони можуть викликати зневоднення. Нормою вважається 2 чашки кави або 200 мг кофеїну на день. Але якщо ви при цьому п’єте мало води, дієтологи радять взагалі відмовитися від кави.

Вживання цих продуктів викликає спрагу - фото 178840

На другому місці соєвий соус. Навіть у маленьких дозах він може стати причиною зневоднення. Цей продукт може порушити баланс електролітів, що загрожує надмірною кількістю натрію в крові.

Вживання цих продуктів викликає спрагу - фото 178841

Влітку дієтологи рекомендують відмовитися від солоних продуктів, які посіли першу сходинку. Сіль входить до складу більшості магазинних продуктів, адже вона є консервантом. Але під час вживання солоної їжі організм сигналізує мозку про те, що ви відчуваєте спрагу. Цей сигнал виникає тому, що сіль виводить з клітин воду. На час відмовтесь від вживання консервацій, фаст-фуду та соусів.

Вживання цих продуктів викликає спрагу - фото 178842

About the author

admin

Leave a Comment